Zobacz, co przygotowałam

najbliższe wydarzenia

Sesje online indywidualnie

Serdecznie zapraszam na sesje online ustawień na figurkach, które będą odbywały się w kwietniu.

Ustawienie jest intensywną pracą wewnętrzną nad zmianą dotychczasowego “położenia”, “losu” czy naszego “schematu”.

Harmonogram sesji indywidualnych zostanie opublikowany w pierwszych dniach marca. Będzie możliwość rezerwacji terminów telefonicznie i ze strony internetowej.
 • koszt sesji indywidualnej online: 738 zł.
 • płatność: przelewem, po wykonaniu usługi.

Dane do przelewu:
Gabinet Grażyna Szatkowska

Laskowa 42, 43 – 309 Bielsko – Biała
38 1050 1070 1000 0091 4257 6512

Dane do faktury vat proszę przesłać na info@grazynaszatkowska.pl

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny; 509-020-130 lub na adres e-mail.

Harmonogram na miesiąc kwiecień 2023 zostanie opublikowany na początku marca.

Serdecznie zapraszam do rezerwacji terminów (kwietniowych) od 1 marca 2024 roku.

Do zobaczenia.

 

Szkoła Ustawień 2024

Trwa Szkoła Ustawień Systemowych 2024 – pierwsza, która odbywa się wyłącznie przez internet i obejmuje 7 modułów merytorycznych opartych na filarach pracy ustawieniowej.

Ta nowa rewolucyjna formuła Szkoły Ustawień Systemowych 2024 została zaprojektowana tak, aby wyposażyć Was w wiedzę, która pozwoli nie tylko na rozwój i wzrost kompetencji, ale również będzie służyć w codziennej pracy.

Dostęp do dziesiątek lat mojego doświadczenia będzie możliwy z dowolnego miejsca na ziemi! 

Każdy moduł będzie prowadzony zdalnie, co umożliwia  nam przełamanie bariery odległości. A materiały będą udostępniane przez Dropbox, proszę zapoznać się z zasadami otrzymywania i udostępniania plików – usługa jest dodatkowo płatna, koszt utrzymania leży po stronie uczestników.

Poniżej więcej informacji na temat sposobu przechowywania materiałów dydaktycznych w zakładce “Płatny dostęp do chmury Dropbox”. 

Kochani, serdecznie zapraszam po piękne doświadczenia w zupełnie nowym wymiarze. Poniżej znajdziecie wszelkie informacje dotyczące organizacji sesji oraz warunków uczestnictwa. W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.

Można dołączyć do jednego, kilku lub wszystkich modułów rezerwując miejsce oraz opłacając udział do 10-tego każdego miesiąca – zgodnie z harmonogramem Szkoły Ustawień Online 2024.

Szkoła Ustawień Systemowych 2024 trwa do 30 czerwca 2024 roku online z wykorzystaniem Internetu na platformie Click Meeting, a materiały będą dostępne w Internecie. Wszystkim, którzy czują, że mogą mieć bariery utrudniające korzystanie z elektronicznej edukacji proszę o kontakt, będę służyć pomocą lub wprowadzę nowe rozwiązania tak, aby każdy kto chce mógł bezproblemowo korzystać z potencjału kształcenia w trybie online.

Można dołączyć do jedngo, kilku lub wszystkich Modułów zgłaszając się i opłacając swój udział do 10-tego każdego miesiąca.

Przypominam także, aby otrzymać fakturę Vat należy zgłosić swoje uczestnictwo z danymi firmy lub zrobić to przed dokonaniem płatności.

Po zakończeniu Szkoły Ustawień Systemowych każdy uczestnik otrzyma dyplom.

Cennik oraz szczegółowe informacje są dostępne poniżej w zakładce Cena & Sposoby płatności.

Dane do przelewu

 • numer konta 38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 • numer konta dla przelewu międzynarodowego  IBAN PL 38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 • kod do transakcji międzynarodowych Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
 • pełna nazwa odbiorcy Gabinet Grażyna Szatkowska
 • adres odbiorcy Laskowa 42, 43-309 Bielsko-Biała
 • proszę niezwłocznie wysłać informacje o przelewie oraz swoje dane na adres e-mail szkola@grazynaszatkowska.pl w celu szybszego zaksięgowania płatności

Sesje/Moduły będą nagrywane, uczestnicy będą mieli dostęp do zapisu.

Szkoła nie przewiduje przeprowadzenia indywidualnego toku sesji i szkoleń.

Serdecznie dziękuje wszystkim za obecność i zaangażowanie.

 Moduły Merytoryczne

 Szkoła Ustawień Systemowych

“MISTERIUM DROGI DO MAMY

20/21 01.2024

 „MISTERIUM DROGI DO TATY”

17/18 02.2024

“MIŁOŚĆ W ZWIĄZKU PARY”

23/24 03.2024

“CHOROBA AMBASADOREM ZDROWIA”

20/21 04.2024

“DUCH PIENIĘDZY”

 18/19 05.2024

“W CO SIĘ WIKŁAJĄ FIRMY”

 15/16 06.2024

“BHP W PRACY USTAWIENIOWEJ I PORZĄDKI POMAGANIA”

29/30 06.2024

PIERWSZY MODUŁ “MISTERIUM DROGI DO MAMY” – droga przyjęcia losu, postawy zgody i odpowiedzialności za swoje życie i „Misterium Drogi dalej ” – droga do poczucia własnej wartości i czerpania w życiu łaski – wynikających z poznanych praw. Te dwie drogi są drogami wyjścia z roli ofiary i przejęcia steru. Dają możliwość ugruntowania się w sukcesie osobistym,  zawodowym i zdrowotnym.

Uczestnicy dzięki temu warsztatowi pojmą czym jest  Ż y c i e od matki.  Czym jest dar życia. Czym jest s u k c e s. Co nim jest. Jak go osiągnąć n a p r a w d ę. Mają tego doświadczyć, przeżyć to w sobie, poczuć. Połączyć się.

DRUGI MODUŁ  „MISTERIUM DROGI DO TATY”. Dojrzałość przy ojcu. Szacunek do mężczyzn. Ojczym. Ojciec ukryty. Uwikłanie w ojcostwo. Incest. Przełożenie relacji z ojcem na sukcesy w życiu, przy kobiecie, przy mężczyźnie, przy swoich dzieciach, w odpowiedzialności i dorosłości.

TRZECI MODUŁ “MIŁOŚĆ W ZWIĄZKU PARY”. Poznanie porządków miłości w związku pary. Porządki miłości na przykładzie rodziny patchworkowej. Szacunek do miłości rodziców – gwarancją sukcesu w osobistym związku. Błogosławieństwo od przodków. Wymiana dawania i brania między partnerami. Klątwa miłosna. Zemsta i podwójne przesunięcie. Rola więzi z rodziną pochodzenia i byłymi partnerami. Miłość bliźniacza, platoniczna i braterstwo dusz. Trójkąty miłosne i porzucone dzieci. Przyjęcie partnera. Porządki rozstania.  3 “przejścia” w życiu pary. Strefa wpływów rodzicielskich. Aborcja. Wpływ losów wojennych. Przynależność sprawców i ofiar w systemie. Przemoc, agresja i konflikty spowodowane ślepotą. Przyzwolenie na sukces. Los partnera. Miłość która uzurpuje i się miesza. Rola zmarłych. Najczęstsze uwikłania w związkach.

CZWARTY  MODUŁ  “CHOROBA AMBASADOREM ZDROWIA” Porządki zdrowia. Miłość do choroby. Opór przed zdrowieniem. Rola ślepej miłości. Miłość uwikłana. Rola choroby. Poczucie winy a chorowanie. Miłość do siebie. Choroba w rodzinie.  Pomoc osobom chorym śmiertelnie. Ustawienia depresji, nowotworu, autyzmu, zaburzeń osobowości, odżywiania, pracoholizmu, alkoholizmu, narkomanii czy innych uzależnień, chorób tak zwanych autoimmunologicznych.

Los człowieka. Los duszy. Los duszy między śmiercią a kolejnym życiem. Los choroby. Postawa pokory, powściągliwości i mądrości. Samobójstwo w rodzinie.

PIĄTY MODUŁ  „DUCH PIENIĘDZY” Duch pieniędzy. Energia pieniędzy. Moc pieniędzy. Reprezentacja pieniędzy. Rola i sprawstwo pieniędzy w życiu. Uwikłania pieniędzy dla nas. Służba i miłość pieniędzy. Symbolika pieniędzy w życiu. Kod pieniędzy. Obrót pieniędzmi. Oszczędzanie. Skąpstwo. Szastanie. Spłukiwanie się. Obsesja. Pieniądze w rodzinie. Pieniądze rodziców, rodzeństwa, partnera. Pieniądze w Rozdzielności majątkowej. Pieniądze we wspólności ustawowej małżeńskiej. Pieniądze w firmie. W fakturach i paragonach. Porządki darowizn, dziedziczenia. Sponsoring. Pieniądze w alimentach. Pieniądze na życie. Dzieci a pieniądze. Odpowiedzialność i dorosłość.

Zadłużanie innych. Długi. Porządki spłacania długów. Porządki pożyczania od innych i innym. Pieniądze w kredytach. Pieniądze w podatkach, innych instytucjach, odszkodowaniach. Pieniądze w Polsce i za granicą. Kradzieże, oszustwa, przekręty. Wyłudzenia. Płacenie pieniędzmi. Wzrastanie przy pieniądzach. Niedostatek, brak. Obfitość finansowa.

SZÓSTY MODUŁ “W CO SIĘ WIKŁAJĄ FIRMY” Poznanie porządków sukcesu i i nie sukcesu w firmach i organizacjach. Uwikłania w miejscu pracy. Firmy rodzinne. Dziedziczenie firm. Zarządzanie z sukcesem. Ustawienia w doradztwie i coachingu.

SIÓDMY MODUŁ  “BHP W PRACY USTAWIENIOWEJ I PORZĄDKI POMAGANIA”. Autorski program zachowania bezpieczeństwa pracy z energią własną i klienta. Bezpieczeństwo procesu prowadzenia warsztatu, sesji indywidualnej. Uwikłanie w pracę. Uwikłanie w pomaganie. Uwikłanie w system klienta. Uwikłanie klienta w swój system.

Szkoła Ustawień Systemowych prowadzona online jest płatna. Można opłacić swoje uczestnictwo w przedsprzedaży, jednorazowo lub według ustalonego harmonogramu, czyli do 10-tego każdego miesiąca.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem Szkoły Ustawień Systemowych 2024 , w przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.

 • Szkoła Ustawień Systemowych: 3850 zł – płatność jednorazowa lub lub płatność: 550 zł za każdy z 7 modułów do 10-tego dnia miesiąca według podanego harmonogramu wpłat,

Podane ceny są cenami brutto, zawierają 23 % Vat.

Dane do przelewu

 • numer konta 38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 • numer konta dla przelewu międzynarodowego  IBAN PL 38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 • kod do transakcji międzynarodowych Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
 • pełna nazwa odbiorcy Gabinet Grażyna Szatkowska
 • adres odbiorcy Laskowa 42, 43-309 Bielsko-Biała
 • proszę niezwłocznie wysłać informacje o przelewie oraz swoje dane na adres e-mail info@grazynaszatkowska.pl w celu szybszego zaksięgowania płatności

Moduły merytoryczne – wykłady, czyli 119 godzin wspólnej pracy. Każdy poziom pozwala na dostęp do panelu pytań i odpowiedzi i dostęp do zapisu szkoleń.

Faktura Vat:  Aby otrzymać fakturę należy zgłosić uczestnictwo z danymi firmy lub zgłosić się o nią przed dokonaniem płatności z danymi firmy.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny; 509-020-130 lub na adres e-mail szkola@grazynaszatkowska.pl

Wszystkie materiały są udostępniane za pośrednictwem Dropbox. To bezpieczny sposób przechowywania plików i folderów oraz zarządzania i udostępniania ich według indywidualnych potrzeb.

Aby zacząć korzystać z Dropboxa na komputerze należy zarejestrować się i zalogować na stronie www.dropbox.com. 

W przypadku chęci zainstalowania aplikacji Dropbox na telefonie lub tablecie należy pobrać App Store lub sklepu Google Play aplikację mobilną Dropbox na telefon lub tablet. Następnie otworzyć aplikację, zalogować się lub utworzyć konto.

Wszelkie działania związane z Dropbox, koszty utrzymania chmury leżą po stronie uczestnika zgodnie z cennikiem i planami taryfowymi dostępnymi na stronie www.dropbox.com

Z doświadczenia uczestników wiem, że 2 GB na przechowywanie i udostępnianie plików dostępne bezpłatnie często są niewystarczające.

 
Wydarzenia
Szkoła Ustawień Systemowych
 • “MISTERIUM DROGI DO MAMY” 20/21 01.2024 
 • “MISTERIUM DROGI DO TATY” 17/18 02.2024
 • “MIŁOŚĆ W ZWIĄZKU PARY” 23/24 03.2024
 • “CHOROBA AMBASADOREM ZDROWIA” 20/21 04.2024
 • “DUCH PIENIĘDZY” 18/19 05.2024
 • “W CO SIĘ WIKŁAJĄ FIRMY” 15/16 06.2024
 • “BHP W PRACY USTAWIENIOWEJ I PORZĄDKI POMAGANIA” 29/30 06.2024
IV EDYCJA SZKOŁY

Zapraszam do dołączenia do IV Edycji Szkoły Ustawień, która ma charakter otwarty. Można w każdej chwili dołączyć do wybranego modułu, a pozostałe moduły nadrobić i dokończyć również w kolejnych edycjach.

Max. czas na zrobienie całego szkolenia, zakończonego certyfikatem  jest ustalany indywidualnie.
 • Szkoła Ustawień pojedynczy zjazd 1353 zł. Całe szkolenie 24,354,00 zł
Podane ceny nie obejmują kosztu dojazdu, noclegu i wyżywienia.
 • Szkoła Ustawień pojedyncze spotkanie/zjazd 984,00 zł.
Podana cena nie obejmuje kosztu dojazdu, noclegu i wyżywienia.
 
Może nie być wolnych miejsc.
Żeby się zapisać na moduł/spotkanie w ramach IV Edycji Szkoły Ustawień należy wysłać na mail szkola@grazynaszatkowska.pl swój list motywacyjny wraz ze zdjęciem. W niektórych przypadkach będzie umawiana rozmowa on line z kandydatem/kandydatką.  W przypadku pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego + 48 509 020 130
 
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność wpłat i maili z listami.
 • ZAINTERESOWANYCH FAKTURĄ PROSI SIĘ o niezwłoczne WYSŁANIE DANYCH DO FAKTURY na szkola@grazynaszatkowska.pl
Istnieje możliwość rezygnacji po wpłacie, przed rozpoczęciem się zjazdu/modułu. 
 
Rezygnację należy przesłać pisemnie na szkola@grazynaszatkowska.pl. Tylko wtedy będzie skuteczna.
 
W takim przypadku zostaną zwrócone pieniądze, jednak z potrąceniem kosztów manipulacyjnych 200 zł.
 
Warunki rezygnacji z uczestnictwa w Szkole Ustawień  w trakcie jej trwania będą zawarte w osobnej umowie.
 
Zastrzegam sobie możliwość zmiany daty pojedynczych modułów lub miejsca z powodów niezależnych ode mnie.
 
Wpłata na konto wiąże się z akceptacją wyżej wymienionych warunków i ustaleń.
Odbiorca: Gabinet Grażyna Szatkowska
 • Laskowa 42, 43-309 Bielsko-Biała
Numer konta bankowego:
38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 
Dla przelewów z zagranicy IBAN:
PL 38 1050 1070 1000 0091 4257 6512
 
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
 
TYTUŁEM: „IV edycja imię i nazwisko”.